Hľadáme Social Media Managera!

Adlervia sa rozrastá, hľadáme ďalší kúsok do skladačky! 🙂 Social Media Manager Wanted, ideálne študent/ka masmediálnej komunikácie so skúsenosťou so spravovaním minimálne jednej FB stránky / Twitter účtu, alebo veľmi dobrý prehľad v sociálnych sieťach a schopnosť rýchlo sa učiť. Vrodený talent na písanie a veľmi dobré ovládanie gramatiky sú must-have vlastnosti. Práca na dohodu z domu.

Ako vieš, či je toto práca pre teba? Máš smartfón a stiahnutú appku Pages. Poznáš viacero aplikácií na správu Twitter účtov. Vieš, že FB a Twitter sa dajú prepojiť. Že kde sa vypínajú mobilné dáta / wifi na telefóne? Netušíš, lebo si online skrátka stále. Aj na záchode, v škole a na návšteve u babky. Všetci ti nadávajú, že stále čumíš iba do mobilu / tabletu. Baví ťa dobrý obsah a tvoje posty sa neobmedzujú iba na pridávanie selfíčok. Vieš, že posty na FB sa dajú načasovať a vieš aj to, kedy je najlepšie vypustiť ich do sveta. Už si niekedy riešil/a aj platenú FB reklamu. Skrátka vieš, ako to celé fičí a čo máš robiť.

Základné info o sebe prípadné referenčné stránky posielaj na ivica.duricova@adlervia.com. Ozveme sa iba tým kúskom, ktoré budú sedieť do celkového obrazu 😉 Momentálne sme v tíme 3 baby, ale to, či nosíš nohavice alebo sukne, je úplne jedno 🙂

Reklamy